08. Sydney ODKUPIONY

imię Sydney
rasa polski koń szlachetny półkrwi (SP)
wiek 2012
ojciec / ojciec matki Bolshoi / Corland
płeć klacz
maść gniada
wzrost 166
   
cena (PLN) 122 000 
uwagi odkupiony przez właściciela

 Sydney to 5-letnia klacz, obdarzona wspaniałym ruchem i świetną techniką skoku. Jest bardzo odważna i pewna w próbie terenowej.

Ojcem Sydney jest ogier Bolshoi. Hodowcą tego ogiera jest Jan Greve, znany na całą Europę właściciel takich ogierów jak: Voltaire, Julio Mariner xx czy Guidam. Jan Greve jako pierwszy w Holandii użył w hodowli folbluta Favoritas xx, wspaniałego skoczka, który odnosił sukcesy na największych arenach na całym Świecie. Również strona żeńska rodowodu ogiera Bolshoi to same sławy, jak ogier Voltaire, który jest ojcem matki ogiera Bolshoi. Matką Sydney jest klacz Simone po wspaniałym holsztyńskim ogierze Corland. W swojej sportowej karierze Corland wielokrotnie plasował się na czołowych miejscach w prestiżowych konkursach. Corland był nie tylko znakomitym sportowcem, ale również wspaniałym reproduktorem. Do użycia dopuściły go największe i najbardziej elitarne związki hodowlane m.in. Hanowerski, Holsztyński, SWB czy KWPN.  Najlepszym potomkiem wydaje się być klacz Silvana, która pod Kevinem Stautem zdobyła drużynowy srebrny medal MŚ Lexington 2010 oraz drużynowy srebrny medal ME Herning 2013.

Sydney to bardzo perspektywiczna klacz, z ogromnymi możliwościami w konkurencji WKKW, znajduje się w stałym treningu sportowym i wysoko plasuje się w krajowych konkursach WKKW.

 

Wyniki:

  • CNC P – 100 cm – Racot 08.2017 – 4 m. (D: 55,4 XC: 0/0 SJ: 0)
  • L – 100 cm – Olsza 2017 – 0 p.
  • CNC L – 100 cm – Racot 05.2017 – 10 m. (D: 53,5 XC: 0/0 SJ: 4)

  

BOLSHOI FAVORITAS xx REITAR xx RUBILNIK xx
ROTONDA xx
FLANEL xx LIPEZK xx
FAVORITKA xx
JELALEEN VOLTAIRE FURIOSO II
GOGO MOVE
NELAHELEEN LUCKY BOY xx
DELALEEN
SIMONE CORLAND COR DE LA BRYERE RANTZAU xx
QUENOTTE
THYRA HSP LANDGRAF I
ODETTA
NAOMI AHORN NIMMERDOR
HYAZINTHE
OREA LUCKY BOY xx
IMKA