Baborówko Foal Auction 2024: Selekcja czas-start!

Ruszył I etap selekcji do Baborówko Foal Auction 2024, która odbędzie się 9 sierpnia podczas międzynarodowych zawodów skokowych Baborówko Jumping Show.

I etap selekcji potrwa do 15 czerwca i w całości odbywa się w formule online. Wyłonione w jej efekcie źrebięta zostaną zaproszone na sesję filmowo-zdjęciową, która będzie jednocześnie II etapem selekcji.

 

Jakich źrebiąt poszukujemy?

W selekcji mogą wziąć udział źrebięta skokowe z rocznika 2024, klaczki i ogierki urodzone pomiędzy 10 lutego a 1 czerwca, zarejestrowane w księgach zrzeszonych w WBFSH (polskich i zagranicznych).

 

Jak zgłosić źrebię

Zgłoszenia przyjmujemy mailowo pod adresem Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Wystarczy przesłać trzy zdjęcia (jedno w ruchu, jedno z widocznymi wszystkimi czterema nogami z boku i jedno z widocznymi kopytami - z przodu), trzypokoleniowy rodowód źrebięcia, oczekiwaną cenę oraz dane kontaktowe osoby zgłaszającej - mail i telefon.

Dodatkowo na WhatsApp należy przesłać wideo ze źrebięciem w ruchu (kłus, galop).

 

Osoby zainteresowane uzyskaniem szczegółowych informacji zapraszamy do kontaktu

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

+48 606 875 999