Baborówko Foal Auction 2023 w nowej formule

Przed nami trzecia edycja aukcji źrebiąt organizowana pod szyldem Baborówko - Baborówko Foal Auction 2023. Po dwóch obiecujących odsłonach organizatorzy postanowili kontynuować ideę, zmieniając nieco formułę. W 2021 i 2022 roku dzięki Baborówko Foal Auction źrebięta polskich hodowców znalazły swoje domy m.in. w Szwajcarii, Niemczech Słowacji czy we Francji.

Zaplanowana na 19 sierpnia aukcja odbędzie się tym razem w formie hybrydowej - online na platformie equibid i „na żywo” w trakcie zawodów skokowych CSI2* Baborówko Jumping Show 2023

Aukcje hybrydowe robią prawdziwą furorę wśród polskich klientów. Stąd decyzja o zmianie sposobu prowadzenia licytacji - tłumaczy Henryk Święcicki Jr twórca projektu Baborówko Horse Auctions. W tym roku aukcję źrebiąt planujemy w trakcie naszych międzynarodowych zawodów skokowych. Liczę, że w ten sposób oferowane źrebięta trafią bezpośrednio do zawodników.

Wiosenna selekcja

Selekcja źrebiąt odbędzie się w dwóch etapach:

  • I etap odbędzie się online i potrwa od połowy maja do końca czerwca
  • II etap odbędzie w trakcie sesji foto/video do katalogu, na którą zostaną zaproszone źrebięta wyselekcjonowane w I etapie

Do udziału w selekcji zapraszamy źrebięta skokowe urodzone w 2023 roku, zarówno z polskimi jak i zagranicznymi paszportami.

Chciałbyś dowiedzieć się więcej?
Skontaktuj się z nami
+48 606 875 999
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
https://www.facebook.com/BaborowkoHorseAuctions