Wystartowała selekcja do Baborówko Horse Auctions - Foals Edition 2022

Rusza selekcja do drugiej edycji aukcji źrebiąt skokowych organizowanej przez Baborówko - Baborówko Horse Auctions - Foals Edition 2022. 30 lipca w Baborówku komisja selekcyjna dokona wyboru źrebiąt, które będą oferowane na wrześniowej aukcji online.

Pierwsza edycja aukcji Baborówko Horse Auctions - Foals Edition 2021 okazała się wielkim sukcesem. Oferowane źrebięta trafiły do stajni w Polsce, Francji, Szwajcarii i Niemczech, a jedną z klientek była sama Mistrzyni Świata w WKKW - Sandra Auffarth.

Selekcja i sesja odbędą się w sobotę, 30 lipca, tym razem bez rozgrywania czempionatu.

Jak zgłosić źrebię do selekcji

Aby zgłosić źrebię do udziału w selekcji należy przesłać mailem na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. : imię, datę urodzenia, księgę w której zostało opisane źrebię, trzypokoleniowy rodowód oraz zdjęcie

Do udziału w selekcji zapraszamy źrebięta skokowe zarejestrowane zarówno w polskich jak i zagranicznych księgach stadnych.

Na zgłoszenia czekamy do 25 lipca.

Opłaty

  • Boks - 100 zł
  • Opłata organizacyjna, tylko dla źrebiąt wyselekcjonowanych na aukcję - 800 zł

Kontakt

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

+48 606 875 999